Пропонуємо Вам купити комплект підвісів меблевих LIBRA H1 63420010ZN, до якого входять два підвіси, дві монтажні планки та дві заглушки. Він прїдна призначений для навішування верхніх тумбочок. Такий підвіс практично непомітний і на парі витримує навантаження до 150 кг. З його допомогою Ви легко зможете відрегулювати навісні тумби за висотою та глибиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Italiana Ferramenta |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Сталевий |
| Навантаження на пару | 150 кг |
| Регулювання по висоті | 13 мм |
| Регулювання по глибині | 12 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип кріплення | Шуруп |
| Призначення | Верхні секції, полиці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147,20 ₴




