
Нога меблева Italiana Ferramenta Integrato Z 12 мм (опора регульована)
- В наявності
- Код: 001018
41,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нога меблева Integrato Z 12 мм (опора регульована) з двома шипами 30108010EA призначена для регулювання меблів за рівнем за невеликої кривини опорної поверхні. Цей виріб витримує навантаження до 175 кг і регулює висоту в діапазоні 12 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Italiana Ferramenta |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр | 18 мм |
| Висота | 7 мм |
| Основний колір | Чорний |
| Тип | Ніжки |
| Вид | Ніжки |
| Тип кріплення | Врізний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додатково | |
| Хід регулювання | 12 мм |
| Навантаження | 175 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал/Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,40 ₴

