

Нога меблева Italiana Ferramenta Integrato G 25 мм (опора регульована)
- В наявності
- Код: 001017
53,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нога меблева Integrato G 25 мм (регульована опора) з двома шипами 3010602000 призначена для регулювання меблів за рівнем при невеликій кривизні опорної поверхні. Цей виріб витримує навантаження до 175кг і регулює висоту в діапазоні 25мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Italiana Ferramenta |
| Висота | 40 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Ніжки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Вид | Ніжки |
| Тип кріплення | Накладної |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додатково | |
| Навантаження | 175 кг |
| Хід регулювання | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Основний колір | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53,40 ₴

