Рекомендуємо купити кутову сушку для посуду з металевим піддоном Vibo SVA60IB, яка зможе довго слугувати Вам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Виробник | Vibo |
| Тип сушіння | Вбудована |
| Покриття | Хромоване |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Наявність піддону | Так |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал піддону | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 564 мм |
| Ширина | 546 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 960,70 ₴

