Рекомендується купити сушку для розділу 900м, зробленої з нержавіючої сталі, яка зможе довго прослужити вам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Linken System |
| Ширина | 275 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 864 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піддону | Нержавіюча сталь |
| Тип сушіння | Вбудована |
| Наявність піддону | Так |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Додаткові | |
| Ширина модуля | 900 мм |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069,20 ₴

