Якщо немає бажання тягнутися за посудом у верхні секції, рекомендуємо купити висувне сушіння дворівневе EGTHM30PPC для встановлення в нижню тумбу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 520 мм |
| Виробник | Vibo |
| Країна виробник | Італія |
| Ширина | 264 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Тип сушіння | Вбудована |
| Довжина | 470 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 037 ₴

