Якщо Ви замислюєтеся про потребу купівлі нового відра для сміття і, крім того, бажаєте збільшити комфорт під час перебування на кухні, то рекомендуємо купити відро для сміття REJS MAXIMA II 60 H=410 WE28.1718.01.002. Він складається з секції з чотирма сміттєвими відрами, об'ємом 2х18л та 2х8л. Висувний механізм — тандеми з довідником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Висувне |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 52 л |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 560 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 410 мм |
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Особливості | Висувне |
| Вид | Контейнер для сміття |
| Тип кріплення | Нижній |
| Ширина модуля | 600 мм |
| Напрямні | Тандем з доводчиком |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Висувне відро |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 610,20 ₴



