Ручка меблева RH006 96мм нікель
- В наявності
- Код: 002742
100,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів RH006 96мм нікель виробництва Польщі на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 96 |
| Колір ручки | Нікель |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стиль | Модерн, Сучасний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 120 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 96 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100,80 ₴

