У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що мають на увазі довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів REJS FE9 frez U L=146мм алюміній на своїх меблях і Ви надасте їм стильний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручки | Ручка-профіль |
| Довжина між отворами для гвинтів | 128 |
| Колір ручки | Алюміній |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Стиль | Модерн, Сучасний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 146 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Тип кріплення | Накладної |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203,40 ₴



