Ручка меблева врізна GTV UZ-E6 96мм алюміній
- В наявності
- Код: 002727
132,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що мають на увазі довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів врізна GTV UZ-E6 96мм алюміній на своїх меблях і Ви надасте їм стильний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручки | Ручка врізна |
| Довжина між отворами для гвинтів | 96 |
| Колір ручки | Алюміній |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Стиль | Модерн |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 124 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 96 мм |
| Тип кріплення | Врізний |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132,80 ₴

