
Ручка меблева GTV UZ-G1 128мм титан
- В наявності
- Код: 002713
149,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що мають на увазі довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів GTV UZ-G1 128мм титан на своїх меблях і Ви надасте їм стильний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 128 |
| Колір ручки | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Стиль | Модерн, Класичний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 142 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149,40 ₴

