
Ручка меблева UZ-819 256мм алюміній
- В наявності
- Код: 002708
151,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що мають на увазі довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів UZ-819 256мм алюміній на своїх меблях і Ви надасте їм стильний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 256 |
| Колір ручки | Алюміній |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 27.5 мм |
| Ширина | 8.6 мм |
| Стиль | Модерн, Класичний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 288 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 256 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151,70 ₴

