У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, які передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів DUR 10 96мм G4 бронза на своїх меблів і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 96 |
| Колір ручки | Бронза |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Стиль | Модерн, Класичний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 110 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 96 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,40 ₴

