Ручка меблева DS 26 128мм G1/С никель черный/медь
- В наявності
- Код: 002678
82,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, які передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів DS 26 128мм G1/С никель черный/медь на своїх меблів і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 128 |
| Колір ручки | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Стиль | Модерн, Класичний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 157 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82,40 ₴

