У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що мають на увазі довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів К 115 G4 бронза на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ручки | Ручка-кнопка |
| Довжина між отворами для гвинтів | 0 |
| Колір ручки | Бронза |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Стиль | Класичний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 24 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 0 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,40 ₴

