Ручка меблева DN 06 96мм G2 хром
- В наявності
- Код: 002616
36,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що мають на увазі довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів DN 06 96мм G2 хром на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 96 |
| Колір ручки | Хром |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Стиль | Модерн, Класичний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 141 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 96 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,50 ₴

