Ручка меблева DN 90 128мм G6 алюміній
- В наявності
- Код: 002615
60,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що мають на увазі довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів DN 90 128мм G6 алюміній на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Колір ручки | Алюміній |
| Довжина між отворами для гвинтів | 128 |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Стиль | Модерн, Класичний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 164 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60,80 ₴

