Ручка меблева DG 14.102 160 мм алюміній-хром
- В наявності
- Код: 002570
35,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, які передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів DG 14.102 160 мм алюміній-хром виробництва Туреччини на своїх меблях і Ви надасте їм стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ozkardesler Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 160 |
| Колір ручки | Алюміній |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Стиль | Модерн |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 195 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 160 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,60 ₴

