У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, які передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів DG 14.242 ELIT 128мм алюміній-хром виробництва Туреччини на своїх меблях і Ви надасте їм стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ozkardesler Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина між отворами для гвинтів | 128 |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Колір ручки | Алюміній |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стиль | Модерн |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 142 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86,90 ₴

