Пропонуємо виставковий зразок кухні з фарбованими МДФ фасадами, стільниці з штучного каменю. Фурнітура з доводчиками. Побутова техніка у вартість не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Тип | Шафа |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Форма фасаду | хвилеподібний |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розмір, м | 2,28*0,93*0,58 |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ покритий пластиком |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 930 мм |
| Висота шафи | 2280 мм |
| Глибина шафи | 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 200 ₴



