Пропонуємо придбати Столик барний Лугалпроф Крокус чорний дуб сонома б/в
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
| Висота столу | 1100 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Столениця | ДСП |
| Основа (каркас) столу | метал |
| Можливість регулювання висоти стільниці | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴


