Якщо Ви замислюєтеся про потребу купівлі нового відра для сміття і, крім того, бажаєте збільшити комфорт під час перебування на кухні, то рекомендуємо купити відро для сміття Amix CLG-603. Воно складається з секції з двома сміттєвими відрами, об'ємом 10 л і 20 л. Висувний механізм — телескопічні напрямні з довідником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сміттєвого відра | Висувне |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 30 л |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 265 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 6500 г |
| Довжина | 480 мм |
| Тип | Відра сміттєві |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Особливості | Висувне |
| Тип кріплення | Нижній |
| Ширина модуля | 300 мм |
| Вид | Контейнер для сміття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 045,40 ₴

