Стілець Ізо - недорогий, але комфортний варіант офісного стільця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Ширина стільця | 53 см |
| Глибина стільця | 56 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 86 см |
| Висота сидіння стільця | 50 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴

