Крісло Атлетик - недорогий, але комфортний варіант крісла для дому та офісу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 14.1 кг |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 77 см |
| Висота з урахуванням спинки | 115 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 030 ₴

