Хрестовина Престиж поліамідна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліамід |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Діаметр штока під ролики | 11мм |
| Діаметр хрестовини | 640 мм |
| Діаметр під пневмопатрон | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344 ₴

