Гачок меблевий Rejs алюміній
- В наявності
- Код: 002507
151,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ви можете купити гачок меблевий Rejs алюміній TI21.9000.07.035
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Алюміній |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Тип | Гачки |
| Стиль | Сучасний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151,70 ₴

