

Тримач для полиці Kalabrone Italiana Ferramenta для скляних і дерев'яних полиць хром
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 002497
895,60 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач для полиці Kalabrone Italiana Ferramenta для скляних і дерев'яних полиць хром 16220010KB призначений для виробів завтовшки від 8 мм до 30 мм і дає можливість регулювати кут нахилу полиці, що допомагає компенсувати нерівності стіни. Поличка надійно фіксується завдяки затискному механізму. Завдяки своєму дизайну Kalabrone Mini впишеться практично в будь-який інтер'єр. Багато дизайнерів використовують його у своїх проєктах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Italiana Ferramenta |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Полицетримач |
| Тип монтажу | Прихований |
| Кількість в упаковці | 2 |
| Навантаження на пару | 50 кг |
| Призначення | Для скляних полиць |
| Максимальна товщина скла | 30 мм |
| Вид | Полкодержателі |
| Тип кріплення | Прихований |
| Товщина полиці | 8 мм |
| Глибина полиці | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895,60 ₴

