

Тримач для полиці Kalabrone Mini Italiana Ferramenta для скляних полиць нікель
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 002496
145,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Kalabrone Mini полкотримач для скляних полиць 4-10 мм 16220080YD призначений для виробів завтовшки від 5 мм до 10 мм. Поличка надійно фіксується завдяки затискному механізму. Завдяки своєму дизайну Kalabrone Mini впишеться практично в будь-який інтер'єр. Багато дизайнерів використовують його у своїх проєктах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Italiana Ferramenta |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Нікель |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Полицетримач |
| Тип монтажу | Прихований |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Навантаження на пару | 12 кг |
| Призначення | Для скляних полиць |
| Максимальна товщина скла | 10 мм |
| Вид | Полкодержателі |
| Тип кріплення | Прихований |
| Товщина полиці | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145,40 ₴

