Рекомендуємо купити настільне сушіння для посуду Amix CWJ209b, яке не монтується в тумбу, а стоїть на робочій поверхні. Посуд завжди буде у вас під рукою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сушіння | Настільна |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність піддону | Ні |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 105 мм |
| Покриття | Хромоване |
| Тип | Сушка настільна |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Вид | Сушарка для кухні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369,90 ₴

