Рекомендуємо купити підставку під гаряче Amix CWJ104 — необхідний кухонний аксесуар для кожного будинку. Вона надійно оберігає меблі від негативного впливу гарячого посуду. Зручна підставка стане незамінним помічником для кожної господині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Висота | 40 мм |
| Покриття | Хромоване |
| Тип | Підставка під гаряче |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137,30 ₴

