У виробництві використовуються міцні і якісні матеріали, які передбачають довготривале та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Amix U049 160мм хром виробництва Польщі на своїй меблів і Ви додасте їй стильний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Колір ручки | Хром |
| Довжина між отворами для гвинтів | 160 |
| Матеріал | Сталь |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Стиль | Модерн |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 176 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 160 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113,40 ₴

