Ручка меблева Amix U214 192мм алюміній
- В наявності
- Код: 002465
162,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні і якісні матеріали, які передбачають довготривале та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Amix U214 192мм алюміній виробництва Польщі на своїй меблів і Ви додасте їй стильний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Колір ручки | Алюміній |
| Довжина між отворами для гвинтів | 192 |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Стиль | Модерн |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 214 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 192 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162,50 ₴

