Зарядний пристрій Копла на 3 USB-порти може заряджати 3 пристрої одночасно та має вбудований захист від перегрівання та короткого замикання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Номінальна сила струму | 3.4 А |
| Потужність | 17 Вт |
| Тип роз'єму | USB |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Виробник | IKEA |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип підключення | Евровілка |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Заземлення | True |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Колір корпусу | Сірий |
| Захисна кришка | True |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Потужність навантаження | 3600 Вт |
| Напруга | 220 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Зарядний пристрій |
| Сила вихідного струму | 2.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539,60 ₴


