Якщо Ви замислюєтеся про потребу купівлі нового сміттєвого відра і, крім того, бажаєте збільшити комфорт під час перебування на кухні, то рекомендуємо купити відро для сміття WE22.0110.05.013. Він складається з секції зі відром для сміття, об'ємом 12 л. Висувний механізм — телескопічні напрямні з універсальним кріпленням (є можливість кріплення на праву або ліву сторону).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сміттєвого відра | Висувне |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 12 л |
| Колір | Білий |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 525 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Тип | Відра сміттєві |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Особливості | Висувне |
| Тип кріплення | Боковий |
| Ширина модуля | 300 мм |
| Вид | Контейнер для сміття |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Ппастик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980,90 ₴



