
Карго Rejs 200 хром бічне з тандемом Mini Variant
- В наявності
- Код: 002399
2 377,80 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У наявності є правобічна та лівобічна версії. Вирішивши купити Карго 200 хром бічне з тандемом Mini Variant REJS WE03.7419.01.001, Ви збільшите функціональність своєї кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Тип монтажу | Бічне кріплення |
| Вид | Карго |
| Матеріал | Сталь |
| Тип кріплення | Боковий |
| Ширина модуля | 200 мм |
| Тип направляючих | Прихованого монтажу |
| Доводчик | Є |
| Колір | Хром |
| Тип доводчика | З доводчиком |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Карго |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 377,80 ₴

