У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Siro 6211/138ZN1 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Довжина між отворами для гвинтів | 128 |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір ручки | Хром |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 28 мм |
| Довжина ручки | 138 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ручки | Скоба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,50 ₴


