У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Siro 2183/168ZN21 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Довжина між отворами для гвинтів | 160 |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір ручки | Нікель |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 36 мм |
| Довжина ручки | 168 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Матеріал | Сталь |
| Міжцентрова відстань | 160 мм |
| Стиль | Модерн |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Країна-виробник товару | Австрія |
| Кількість в упаковці | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482,10 ₴

