У виробництві використовуються міцні і якісні матеріали, які передбачають довготривале та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Siro 1973/138ZN29A4 виробництва Австрії на своїй меблів і Ви додасте їй стильний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Колір ручки | Старе срібло |
| Довжина між отворами для гвинтів | 128 |
| Матеріал | Метал/Пластик |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Стиль | Класичний, Прованс |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 138 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Орнамент |
| Країна-виробник товару | Австрія |
| Вставка | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498,20 ₴





