Кошик сумка 600 хром VARIANT MULTI REJS WE29.0070.01.001 використовується під посуд, якщо немає можливості розмістити сушіння для посуду у верхніх секціях або немає бажання туди тягнутися. Вирішивши купити подібний кошик-сушарка Rejs, Ви збільшите функціональність своєї кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Сталь |
| Вид | Сушка для посуду |
| Тип кріплення | Боковий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Висувна корзина |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 564 мм |
| Напрямні | Тандем з доводчиком |
| Тип монтажу | Бічне кріплення |
| Ширина секції | 600 |
| Ширина модуля | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 088,30 ₴



