Якщо Ви замислюєтеся про потребу купівлі нового сміттєвого відра і, крім того, бажаєте збільшити комфорт під час перебування на кухні, то рекомендуємо купити відро для сміття Amix JC606-2TE22.4137.05.049. Він складається з секції з двома сміттєвими відрами, об'ємом 20 л кожна. Висувний механізм — тандеми з довідником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Країна виробник | Польща |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 40 л |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 395 мм |
| Висота | 420 мм |
| Тип сміттєвого відра | Висувне |
| Тип | Відра сміттєві |
| Глибина | 490 мм |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Особливості | Висувне |
| Вид | Контейнер для сміття |
| Тип кріплення | Нижній |
| Ширина модуля | 450 мм |
| Напрямні | Тандем з доводчиком |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Ппастик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 670,90 ₴



