Свердло для металу 12 мм HSS INTERTOOL SD-5120
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 002012
56,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло для металу 12 мм HSS INTERTOOL SD-5120 займає гідне місце за співвідношенням ціна-якість, тому що зроблене з гарного матеріалу та має невисоку ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Довжина робочої частини | 101 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Свердло |
| Діаметр | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 151 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,70 ₴

