
Карго максі 600 5 рівнів Rejs Maxima Classic хром
- В наявності
- Код: 001746
11 846,30 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У наявності є правобічна та лівобічна версії. Вирішивши купити Карго максі 600 5 рівнів Rejs Maxima Classic хром WE31.0020.01.001, Ви збільшите функціональність своєї кухні. Підходить для секції заввишки 1700-1900 мм. Систему висування необхідно придбати додатково.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Максі карго |
| Ширина секції | 600 |
| Висота карго | 1900 мм |
| Вид | Карго максі |
| Додатково | |
| Глибина | 485 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Кількість полиць | 5 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 846,30 ₴

