Рекомендуємо купити сушарку для секції завширшки 500 мм, зроблену з неіржавкої сталі, яка зможе довго слугувати Вам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Linken System |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сушіння | Вбудована |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Нержавіюча сталь |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Довжина | 464 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Додаткові | |
| Ширина модуля | 500 мм |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598,50 ₴

