У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що мають на увазі довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів TIVOL 192 мм чорний хром на своїх меблях і Ви надасте їм стильний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 192 |
| Колір ручки | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 22.5 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Стиль | Модерн, Класичний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 206 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 192 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203,40 ₴

