Якщо Ви замислюєтеся про потребу купівлі нового відра для сміття і, крім того, бажаєте збільшити комфорт під час перебування на кухні, то рекомендуємо купити відро для сміття Amix JC609M-3 з кріпленням до фасаду. Він складається з секції з трьома сміттєвими відрами, об'ємом 34 л і 2x17 л. Висувний механізм — тандеми з довідником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сміттєвого відра | Висувне |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 68 л |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 529 мм |
| Висота | 540 мм |
| Довжина | 494 мм |
| Тип | Відра сміттєві |
| Напрямні | Тандем з доводчиком |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Особливості | Висувне |
| Тип кріплення | Нижній |
| Ширина модуля | 600 мм |
| Вид | Контейнер для сміття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 295,40 ₴



