У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Amix U024 224 мм нікель виробництва Польщі на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина між отворами для гвинтів | 224 |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Колір ручки | Нікель |
| Матеріал | Сталь |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Стиль | Модерн |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 237 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 224 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257,40 ₴

