Встановіть меблеву ручку AR05 96 алюмінієва TI06.0510.07.035 на своїх меблях і Ви надасте їй стильнішого вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Колір ручки | Алюміній |
| Довжина між отворами для гвинтів | 96 |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Країна виробник | Польща |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Міжцентрова відстань | 96 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Вид | Меблеві ручки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76,10 ₴


