
Подовжувач для офісу d 60 Amix із заземленням на 3 розетки FRENCH з вимикачем чорний
- Під замовлення
- Код: 002448
Відправка з 16 квітня 20261 215 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжувач вбудований для офісу d 60 із заземленням FRENCH на 3 розетки з вимикачем чорний допоможе позбутися зайвих дротів на робочому місці. Подовжувач встановлюється в стільницю й повністю затоплюється в неї, коли не використовується. Щойно виникає потреба під'єднати будь-який електроприлад, вбудований розетковий блок витягується назовні легким рухом і дає можливість під'єднати до мережі ваш ґаджет. За своєю суттю — це повноцінний багатофункціональний пристрій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Країна виробник | Польща |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Вимикач | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип | Подовжувач вбудований |
| Тип підключення | Евровілка |
| USB-зарядка | Немає |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність навантаження | 3600 Вт |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга на USB-порти | 5 В |
| Монтажний отвір | 60 мм |
| Струм USB-порту | 2 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип подовжувача | Подовжувач вбудований |
| Вихідна розетка | French |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴

